background Layer 1
Lütfen Bekleyiniz
page title img

Kurumsal

About Us

Kurumsal

Kaser Metal Mob San Tic Ltd Şti

Firmamız 1984 yılında Kamil Dilli tarafından çelik büro mobilyaları imalatı yapmak üzere, “Doğuş Çelik Büro Mamulleri İmalatı” adı altında, faaliyete geçmiştir. İlerleyen süre içerisinde, değişen şartlar ve teknolojiye uygun olarak, sürekli gelişim ve değişim gösteren firmamız,2015 yılı başında, Doğuş Büro Mamulleri İmalatı firmasının, aktif ve pasif olarak devri ile ,kurumsal bir hüviyet kazanması yolunda, önemli bir adım atarak, Kaser Metal Mobilya Sanayi Ve Ticaret LTD. Şti. ismi altında, faaliyetine devam kararı almıştır. Başlangıçtan, zamanımıza kadar geçen süre içerisinde, gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden firmamız, ürün yelpazesinde, kalitesinde, devamlı olarak, şartlara uygun davranmayı kendine ilke edinmiştir. Her yıl, belirlediği hedefleri artırarak yoluna devam etmektedir.
Yurt içinde geniş bir bayii ağı oluşturduğu gibi, özel amaçlı imalatlara da cevap veren firmamız, yurt dışı piyasalarda da İspanya, Yunanistan, Hollanda, Almanya, Fransa, Irak, Gürcistan ve muhtelif Afrika ve Güney Amerika ülkelerine de ihracat yapmaktadır.
Üretimimizin makine imalat hattı ve imalat, satış ve yönetim personeli, değerli iş ortağımız olarak kabullendiğimiz, bayii ve satıcılarımıza, en üst seviyede hizmeti verebilmek gayesi ile, donanımlanmıştır.
Son olarak Kayseri 1.OSB de 5000 m 2 açık 3000 m 2 kapalı alana imalat tesislerini taşıyan işletmemiz, yeni ileri seviyedeki yatırmları ile kalitesini üst seviyeye çıkartarak, değerli iş ortaklarına hizmet sunmak üzere yoluna devam etmektedir.

Belgelerimiz

ISO 9001-2008

Kaser Metal

Garanti Belgesi

Kaser Metal

ISO 18001 - 2007

Kaser Metal

ISO 14000 - 2004

Kaser Metal

YETERLİLİK BELGESİ

Kaser Metal

H.YETERLİLİK BELGESİ

Kaser Metal

MARKA TESCİL

Kaser Metal